Kojenecká voda - Dionela FDN2

Značka: Aqua Aurea
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH

Filtr na vodu do kuchyně k vodovodu, vítěz Dtestu vodních filtrů, vhodný i pro kojence od půl roku (tím je výjimečný, ostatní filtry mohou být až od roku). Velmi vhodný na soustavné dlouhodobé používání, nezasahuje do přirozené mineralizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Dionela FDN2 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor a jeho škodlivé sloučeniny trihalometany, dusičnany, dusitany, pesticidy a další látky ze zemědělství, hormony, antibiotika, těžké kovy atd. Dionela FDN2 zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. Je vhodný na soustavné dlouhodobé používání pro každého už od půl roku věku (ostatní filtry jsou až od 1 roku). Zdarma testy na dusičnany 10ks a doprava.

Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Průtok 1 litr za minutu. Výška filtru 43 cm, průměr podstavy 10 cm. Vložku do filtru Dionela FDN2 měníte vždy po vyčerpání, které sledujete přiloženými testy na dusičnany, maximálně po roce. Viz Výměna vložek Dionela. Kapacita filtru Dionela FDN2 je závislá na obsahu dusičnanů i síranů (tvrdosti) ve vodě. 

Dionela FDN2 je určena pro vodu z veřejných vodovodů nebo vodu ze studny bakteriálně nezávadnou, s obsahem dusičnanů pod 200 mg/l, dusitanů pod 0,1 mg/l, CHSK(Mn) pod 4,5 mg/l, vodivostí pod 100 mS/m a pH 6-8. Maximální tlaková ztráta: 0,093 MPa.