Trojcestný ventil - třetí kohoutek P7 (filtr pod dřezem)

Značka: Dionela
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH

Připojení pod linkou, filtr Dionela pod linkou, vlastní kohoutek s vývodem. Provedení lesklý chrom (chcete-li matný nikl, uveďte to do poznámky).
Filtr připojíte a umístíte pod linkou, vodu pouštíte samostatným kohoutkem samostatnou baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připojení pod linkou, filtr pod linkou. Provedení lesklý chrom (chcet-li matný nikl, napište do poznámky). 


Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí). Přepínač jednoděrový s keramickou kartuší.
Sada obsahuje vše, co potřebujete - veškeré hadičky a součásti pro připojení k vodovodu pod dřezem, výška baterie 29 cm. Hadičky jsou tlakové, průměr 6mm, délka každé hadičky 100 cm, keramická kartuše. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet. 

Balení obsahuje všechny armaturky potřebné k montáži Dionely pod linku ke standardnímu roháčku studené vody, umístěném ve Vaší kuchyni pod pracovní deskou. Kulový ventil - na omezení průtoku vody (nikoliv tlaku), trubičku pro vsazení do roháčku, Tkus, těsnění, podložky matice pro ukotvení ventilu do linky nebo dřezu.

Přepínač má 3 tlakové hadičky (pevně zatavené do ventilu přepínače) o délce cca 1m. Na konci jedné z hadiček je matice s 3/8" závitem na připojení ke kulovému ventilu. Výška výtokového ramínka od desky je 290mm (vnější část ramínka).

Návod k připojení

Pořadí podložek při instalaci

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Připojení filtru Dionela
matný chrom (leštěný nikl): prvotně zasíláme toto provedení
lesklý chrom (leštěný chrom): na přání - uveďte do poznámky v objednávce nebo napište mail