Přepínač P2 pro připojení filtru na konec vodovodního ramínka, filtr je na lince

395 Kč 326,45 Kč bez DPH

Přepínač na konec vodovodního ramínka, Dionela na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
Vodu přepínáte páčkou (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepínač na konec vodovodního ramínka pro filtr Dionela na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
Vodu přepínáte páčkou (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). 

Přepínač jednoduše namontujete namísto perlátoru. Je opatřen vlastním perlátorem, zaměnitelným za původní. Součástí dodávky je i redukce pro případ, že Vaše výtokové ramínko má vnitřní závit. Přepínač je univerzální: lze jej použít nejen na ramínko baterie stojánkové, ale i nástěnné (stěnové). Velikost závitu je standartní 3/8".

Součástí balení je otočný přepínač, plastová redukce (22mm x 24mm)m těsnění k plastové redukci, na přepínači je matice (pod maticí je trn na hadičku)

Návod na instalaci:
1) Sundáme současný perlátor z konce výtokového ramínka (očistme od vodního kamene)
2) Pokud máme vnitřní závit na konci výtokového ramínka, nasadíme redukci (nezapomeneme na těsnění)
3) Nyní nasadíme otočný přepínač
4) Sundáme matici a protáhneme matici na silikonovou hadičku, která je součástí Dionely, tak, aby byla závitem k táhlovému přepínači
5) Nasadíme silikonovou hadičku na trn – pokud to nepůjde nahřejte silikonovou hadičku (respektive její konec) v teplé vodě, půjde to snadněji
6) Nasadíme matici na závit přepínače a dotáhneme.
Tím je přepínač připraven k odklonění vody k Filtru.

Technickéiřarametry: Délka bez redukce 46mm, průměr vnitřního závitu 22mm, 

Přepínače se montují na konec vodovodní baterie. Jsou vhodné pro všechny běžné typy vodovodních baterií. (u designových bateriíi si musí odběratel redukci na konec vodovodního ramínka objednat u svého dodavatele baterie).