IPS KalyxX RedLine na vodní kámen 3/4"

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH

Iontový polarizátor KalyxX RedLine. Výrobce jej doporučuje i na úpravu pitné vody. Brání usazování vodního kamene, staré úsady rozpouští. Jednoduchá instalace, nepotřebuje elektřinu. Velikost šroubení 3/4".

Iontový polarizační systém IPS KalyxX RedLine fyzikálně - galvanicky upravuje vodu. Brání usazování vodního kamene v potrubí studené i teplé vody, v topných tělesech, ve vodovodních bateriích, ve spotřebičích a podobně. Například na měděných topných tělesech snižuje usazování vodního kamene o 76,3 %. Již vzniklé usazeniny zase postupně odstraňuje. Výrobce MM Aqua Swiss SK jej doporučuje i na úpravu pitné vody, je certifikovaný pro dlouhodobý kontakt s pitnou vodou. 

Jednoduše se instaluje, nepotřebuje elektřinu ani údržbu. Funguje i tam, kde nefunguje permanentní magnet. Záruka je dva roky, bude však patrně dobře fungovat i podstatně déle. Nesnižuje tlak v rozvodech. Instaluje se přímo na potrubí (měděné, CPVC i PVC, PEX a podobně).

Přípojné šroubení 3/4". Chcete-li velikost 1" nebo 1/2", uveďte to, prosím, do poznámky v objednávce.

3/4": průtok 3200 l/hod, šířka 5 cm, délka 24,5 cm

1": průtok 4000 l/hod, šířka 5 cm, délka 25,1 cm

Je vhodné před KalyxX předřadit některý filtr na zákal. Za KalyxX můžete dát jakýkoliv filtr podle vaší další potřeby.

Popis funkce: IPS KalyxX je průtokové zařízení, má vstupní a výstupní otvor. Není to magnet, uvnitř má elektrody ve tvaru turbíny ze dvou různých elektricky vodivých materiálů. Konstrukční řešení je chráněno patentem (TGP® - turbulentní galvanická polarizace). Zařízení vytváří vířivé proudění vody a způsobuje tak změnu struktury minerálů. Voda, která tělesem protéká, vytváří s elektrodami galvanický mokrý článek o napětí 4,2 až 6 V. Minerály a soli v upravené vodě tak ztrácejí schopnost tvořit vodní kámen. Starší úsady jsou postupně odplavovány v podobě kalu. Například na měděných topných tělesech snižuje KalyxX usazování vodního kamene o 76,3 % (potvrzeno mezinárodním certifikátem IAPMO).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení