Značka: Oasa

Filtrační konvice Oasa skleněná na chlor a škodliviny

1 069 Kč 883,47 Kč bez DPH

Skleněná filtrační konvice s aktivním auhlím na chlor a škodliviny, nezasahuje do přirozené mineralizace vody, kapacita vložky 800 l. 

Filtrační konvice skleněná Oasa se základní červenou vložkou odstraňuje chlor a další škodliviny. Je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, červená vložka a skleněné víčko. 

Kapacita vložky 800 litrů. 

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). V jednom balíku (objednávce) je možné poslat najednou jen 2 ks konvičky.

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce toto neuznává jako reklamaci.

Oproti popisu na krabici balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje. 

Před použitím nové vložky odstraňte ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby vodu, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u již zavodněné vložky často neproteče veškerá voda.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení